Kuljetukset silakoista taloihin ja kaikelle siltä väliltä - Soita ja tilaa kuljetus

Ota yhteyttä!

Kuljetusliike Thoden Oy
Lidslentie 31
67400 KOKKOLA

Tiedustelut ja tarjouspyynnöt

Kuljetukset

Richard Thodén 0500-360699             kuljetusliike@thodenoy.fi tai:  richard.thoden@gmail.com

Nosturiauto

Frans-Oskar Thodén 0400-511282        frans@thodenoy.fi

Koneet ja huolto

Gustav Thodén 0400-662553               gustav@thodenoy.fi

Sebastian Thodén 0400-122949           sebastian.thoden@gmail.com

Laskutus

Kerstin Thodén 0400-569728                 kerstin@thodenoy.fi

Voit ottaa yhteyttä myös oheisella lomakkeella.

Kaipaatko kuljetusta?

Jätä yhteystietosi, niin kartoitetaan tarpeesi!

Kerro meistä kavereillesi